Pomysłowe, ciekawe, inspirujące, zaskakujące – baterie łazienkowe

Artykuł / Inspiracje

Projektując naszą łazienkę rzadko, kiedy myślimy o wyborze odpowiedniej baterii. W większości przypadków jest ona dołączona do naszej wanny bądź umywalki. Nie myślmy, zatem by coś zmienić w naszej aranżacji w tej kwestii. Mało, kto zdaje sobie sprawę, że na rynku dostępnych jest wiele rodzajów baterii łazienkowych, które kuszą wysokojakościowymi materiałami, pierwszorzędnym wykonaniem, stylowym designem, a także zwiększoną funkcjonalnością. Firma Newform pragnie zaprezentować Państwu świetny dodatek do każdego pomieszczenia kąpielowego. Ich uniwersalny wygląd, a zarazem modny design sprawiają, że możemy użyć je w każdej łazience, niezależnie od stylu, w jakim jest zaprojektowana.
Idealny zestaw do małych łazienek – owalna, prosta umywalka oraz bateria wijąca się niczym złączone ze sobą węże. Niewątpliwie wygląda to dużo ciekawiej, aniżeli w przypadku zwykłych baterii sklepowych. „Wężowata” bateria świetnie sprawdzi się w przypadku wąskich umywalek. Warto zauważyć, że do wyboru mamy kilka opcji. Pierwsza: standardowa bateria łazienkowa. Druga, nieco bardziej odmienna niż te, które mamy w domu – przykręcana do ściany, mniejsza aniżeli ta pierwsza, aczkolwiek równie ciekawa i wygodna. Ostatnia jest najbardziej niecodzienna – to długa stojąca bateria, idealna np. na dwór.
Bateria to nie tylko nudny dodatek do każdej łazienki. Odpowiednio przemyślany zakup może nam umilić oko podczas codziennych kąpieli. Najważniejsza jednak jest funkcjonalność, a w przypadku opisywanej przez nas baterii, jest ona na najwyższym poziomie. Zapraszamy Państwa do zapoznania się z galerią. Jednocześnie pragniemy zwrócić Państwa uwagę na nietypowy design baterii firmy Newform. Mamy tu na myśli zakola, które stanowią świetną ozdobę każdego pomieszczenia kąpielowego.


Loading...
Loading...