Podwójna wanna – hit czy ekstrawagancja?

Artykuł / Inspiracje

Aranżując łazienkę bierzemy pod uwagę: prysznic, umywalkę, wannę, odpowiednią podłogę, kafelki, szafki, oświetlenie, a końcowo dodatki. Niezależnie od tego czy mieszkamy w bloku czy też w domku jednorodzinnym, schemat jest dość podobny. W większości przypadków zmienia się tylko i wyłącznie styl oraz barwy, ogólny plan wszędzie pozostaje taki sam. Warto przez chwilę zastanowić się i wyjść poza dotychczas ustalone ramy. Czy pomieszczenie kąpielowe zawsze musi wyglądać tak samo? Czy można w nim coś zmienić by stało się lepsze, ładniejsze, ciekawsze, bardziej użyteczne? Podpowiedzią dla Państwa może być nasza dzisiejsza inspiracja: łazienka z podwójną wanną.
Niewątpliwie by pozwolić sobie na dwie wolnostojące wanny trzeba mieć pomieszczenie ze znacznym metrażem. Łazienki w bloku są najzwyczajniej w świecie za małe. Posiadając odpowiednią wielkość możemy zastanowić się czy podwójna wanna jest nam w ogóle przydatna. Opcja ta jest idealna dla par, narzeczonych, małżeństw pragnących spędzać z sobą jak najwięcej czasu, aczkolwiek nie zakłócać swojej przestrzeni osobistej. Dwie wanny pozwolą im ukoić zmysły po ciężkim dniu pracy, odpocząć, nacieszyć się sobą, a dodatkowo będą dla obojga wygodne. Rozwiązanie to ma sens, gdy jedno z nas spieszy się rano do pracy i musi się szybko umyć, a drugie woli poleżeć w gorącej wodzie. Dzięki podwójnej wannie unikniemy nieporozumień związanych z tym, „kto idzie pierwszy do łazienki”.
Podwójna wanna, którą Państwu przedstawiamy inspirowana jest ciepłymi promieniami słońca. Pomarańczowa barwa wręcz hipnotyzuje nas byśmy jak najszybciej z niej skorzystali. Opływowe kształty pozwalają wygodnie ułożyć się podczas kąpieli. Ciepłe barwy w połączeniu z zielenią naturalnych kwiatów tworzą wyjątkową aurę, która uspokaja, relaksuje i sprawia, że wszystkie troski dnia znikają. Zapraszamy Państwa do zapoznania się z galerią.


Loading...
Loading...