Niesamowite wzory płytek łazienkowych

Artykuł / Inspiracje

Łazienka – pomieszczenie niezwykle funkcjonalne, niezbędne w każdym domu. Odpowiednio urządzone może służyć nam latami. Co zrobić by było one nie tylko wysoce użyteczne, ale również modne i zaaranżowane z pomysłem? Meble to jedno, inną kwestią jest odpowiednia otoczka do naszej armatury oraz dodatków. Warto pomyśleć o płytkach łazienkowych na najwyższym poziomie. Przedstawiamy Wam galerię niesamowitych pomieszczeń kąpielowych. Niewątpliwie każdy z nas chciałby takie cudeńko w swoim domu.
Piękne i wyszukane wzory, niesamowite designy, wyjątkowe obrazki to wszystko może się znaleźć w naszej łazience. Płytki łazienkowe niczym piękna i gorąca plaża? Już teraz możesz poczuć się w swojej łazience jak nad morzem. Niewątpliwie sprawią one, że Twoje kąpiele staną się jeszcze przyjemniejsze. Idealną opcją nad wannę są płytki mozaikowe przedstawiające wielkie i dorodne jabłko delikatnie rozlewające się niczym rzeka. Dobrym pomysłem może okazać się wanna przyozdobiona świetlistymi kafelkami. Niewątpliwie jest to urozmaicenie dla naszego pomieszczenia. Dla tych, którzy stawiają na naturalność polecamy zielone płytki łazienkowe. Połączone z kwiecistymi i zielonymi dekoracjami sprawią, że Twoja łazienka będzie wyglądać niczym dżungla. Dla tych, co preferują niestandardowe rozwiązania dobrym pomysłem będą różnokolorowe płytki. Zabawną formą dekoracji, a także niezwykle pomysłową są płytki ułożone w kształcie napisów. Dla osób o tradycyjnym spojrzeniu na świat polecamy płytki wyglądem przypominające koronkę. Niewątpliwie wyjątkowym wzorem są płytki o designy morskim, a więc wielokolorowe kwiaty i rośliny wodne. Optycznie powiększymy nasze pomieszczenie stosując kafelki przypominające wodospad.
Styl klasyczny, nowoczesny, śródziemnomorski, glamour – wszystko, czego pragniesz może się znaleźć w Twojej łazience. Połącznie niezwykłych kolorów, wzorów i designów to coś, co sprawi, że Twoje pomieszczenie stanie się wyjątkowe. Zapraszamy do przeglądania galerii.


Loading...
Loading...