Modne i funkcjonalne meble łazienkowe

Artykuł / Inspiracje

Przedstawiamy Państwu idealne meble łazienkowe. Kolekcja Kubik charakteryzuje się niebywałą klasą, stylem i funkcjonalnością. Warto zwrócić uwagę na nowoczesną estetykę i wysoką użyteczność. Niewątpliwie piękno tych mebli idealnie wkomponuje się w styl każdego pomieszczenia.
Warto zwrócić uwagę na misterne twory rzemieślników. Te drewniane meble stanowią niezwykle stylową ozdobę każdej łazienki. Co więcej są one zaprojektowane w taki sposób by pasowały do każdego pomieszczenia, niezależnie od jego wielkości czy też stylu wnętrza. Orzech połączony z porcelaną symbolizuje miłość, wdzięk oraz urodę.
Taki zestaw sprawdzi się zarówno w łazienkach zaprojektowanych w stylu minimalistycznym jak i tradycyjnych bądź nowoczesnym. Prosta bateria świetnie podkreśla styl całego pomieszczenia. Połączenie marmuru z drewnem niewątpliwie dodaje całości uroku, a także powagi i klasy.
Do łazienki z takim kompletem mebli świetnie sprawdzi się duże lustro, również w ramie wykonanej z orzecha, subtelne, a zarazem stylowe oświetlenie, a także niewielka wanna. Jako, że bateria z drewnianą szafką sama w sobie stanowi ozdobę, nie potrzeba przesadnie dekorować całego pomieszczenia. Wystarczy kilka niewielkich dodatków, a całość nabiera blasku.
Taka zaprojektowana łazienka będzie kusić do długich gorących kąpieli i zabiegów kosmetycznych. Warto również zwrócić uwagę, że jest ona funkcjonalna nie tylko dla kobiet, ale również dla mężczyzn.


Loading...
Loading...