Łazienki IKEA

Artykuł / Inspiracje

Łazienka – pomieszczenie niezwykle ważne w każdym domu. To w niej relaksujemy się po długim i ciężkim dniu, a także nabieramy sił przed kolejnymi. W pokoju kąpielowym dokonujemy rozmaitych zabiegów SPA, z należytą starannością pielęgnujemy nasze ciało, poddajemy się wszelkiego rodzaju zabiegom kosmetycznym. Urządzając łazienkę musimy mieć na uwadze jej funkcjonalność. Zagracone pomieszczenie nie wygląda dobrze i jest niewygodne w użytkowaniu. Meble powinny być dobrane tak, by zajmowały jak najmniej miejsca, a jednocześnie zdobiły całe wnętrze. Liczne półeczki pozwolą nam skryć ulubione drobiazgi, drogie perfumy, a także liczne balsamy i kremy.
Jeżeli jesteś w trakcie projektowania swojej codziennej świątyni kąpielowej zainspiruj się najnowszą kolekcją mebli IKEA. Obejrzyj galerię i zobacz jak w łatwy sposób zorganizować przestrzeń w łazience. Szwedzki producent oferuje nam wiele nowoczesnych i poręcznych rozwiązań. Zależnie od Twojego gustu, a także stylu, w jakim chcesz urządzić całą łazienkę możesz wybrać meble proste, o geometrycznych kształtach, idealne do pomieszczeń minimalistycznych. Liczne szafki i półeczki sprawią, że pomieścimy w nich nawet najdrobniejsze szpargały. Bardzo często pomieszczenie kąpielowe jest również tym, w którym pierzemy, a także suszymy nasze ubrania. Pomyśl o wygodnych, podwieszanych suszarkach oraz o wieszaczkach. W małych pomieszczeniach idealnie sprawdzą się meble w kolorystyce czarno – białej. Jasne drewno świetnie sprawdzi się w łazienkach w stylu skandynawskim.
IKEA oferuje nam wiele różnych wariantów, stylów, a także kolorów idealnych do naszej łazienki. W ofercie 2014 możemy przebierać i dowolnie wybierać najbardziej pasujące nam zestawy. Zapraszamy do oglądania.

 


Loading...
Loading...