Holenderska kompaktowa łazienka – idealna inspiracja dla małych pomieszczeń

Artykuł / Inspiracje

Każdy z nas marzy o dużym i przestronnym pomieszczeniu kąpielowym. Prysznic, wanna, ogromne lustro – każda kobieta pragnie mieć jak najwięcej miejsca by oddawać się codziennym rytuałom kosmetycznym. Niestety, w praktyce nie jest to takie proste do zrealizowania. W przypadku łazienki w bloku, która można śmiało stwierdzić, jest mała, nie mamy zbyt wielkiego pola do popisu. Jeżeli chcemy by w naszym pomieszczeniu zmieściło się wszystko, co potrzebujemy, musimy działać z głową. Przed każdym remontem łazienki dokładnie zaplanujmy jej wygląd i rozmieszczenie poszczególnych rzeczy. Łazienka, którą pragniemy Państwu przedstawić wyróżnia się na tle innych. Dzięki kompaktowej technice jest ona nie tylko wygodna, ale również funkcjonalna, estetyczna i modna.
Unikalny design prezentowanej przez na łazienki wynika z jej prostoty i minimalizmu. Brak udziwnień, dodatków, zbędnych ozdób – to, co praktyczne, niezbędne dla każdej kobiety zawarte zostało w jednym miejscu. Mając taką łazienkę u siebie w domu nie musielibyśmy się martwić, że mamy za mało miejsca na codzienne peelingi bądź maseczki. Przyjrzyjmy się z bliska pomieszczeniu, o którym mówimy.
Ta minimalistyczna łazienka znajduje się w Holandii. W jej skład wchodzi wszystko to, ( a nawet i więcej), co jest potrzebne w pomieszczeniu kąpielowym. Jak widzimy na załączonych fotografiach w pomieszczeniu znajduje się całkiem sporych rozmiarów wanna, prysznic, duże lustro, umywalka oraz poręczna szafka. Nie musimy martwić się hydrauliką, gdyż ta w całości jest schowana. Całość jest ze sobą odpowiednio połączona. Możemy śmiało stwierdzić, ze wszystkie te rzeczy razem wzięte nie zajmują aż tak dużo miejsca. Ta minimalistyczna forma świetnie sprawdzi się w każdym domu, niekoniecznie w pomieszczeniach o małym metrażu.


Loading...
Loading...