Artystyczna armatura łazienkowa

Armatura / Artykuł

Artystyczna armatura łazienkowa – styl i klasa w pomieszczeniu kąpielowym.
Przedstawiamy Państwu niezwykle stylową armaturę łazienkową. Ich wygląd i design dla jednych będą inspirujące, u drugich natomiast wzbudzą zniechęcenie. Czy zdecydowalibyście się na takie rozwiązanie w swojej łazience?
Ciekawe rozwiązanie natrysku – prysznic w kształcie podpartego pierścienia. Konstrukcja wykonana jest z polerowanego chromu. Mimo, że rozwiązanie te jest niecodzienne, ma w sobie coś uspokajającego i wyciszającego. Z racji zastosowania biało-czarnych barw, prysznic ten możemy dopasować niemal do każdej aranżacji pomieszczenia. Kolejną inspirującą rzeczą jest kran, który wyglądem nawiązuje do osiemnastowiecznych fabryk. Całość wykonana jest z metalu. Dość inspirującym rozwiązaniem jest kran wykonany z mosiądzu oraz brązu z ceramicznymi wykończeniem. Bateria ta należy do jednej z najbardziej ekskluzywnych. Warto zwrócić szczególną uwagę na pokrętła, które kształtem i rzeźbą przypominają czaszki. Ostatnią z przedstawianych przez nas rozwiązań jest minimalistyczna bateria, inspirowana starożytnym Rzymem oraz Grecją.
Projekty te, chociaż na swój sposób ciekawe, przeznaczone są dla ludzi, którzy cenią sobie indywidualizm. Nie każdemu spodoba się ta misternie wykonana sztuka łazienkowa. Co więcej, każdy z przedstawionych przez nas projektów posiada też znaczącą cenę, w przypadku, której większość z nas zrezygnowałaby z takiej baterii bądź słuchawki prysznicowej.


Loading...
Loading...